זמני המשלוח אינם כוללים את זמן הכנת ההזמנה. 

במקרים דחופים נא לציין זאת בהזמנה.

איסוף עצמי מהעיר מודיעין בתיאום מראש בלבד


 • דואר רשום (24 ש"ח) - חבילה שנשלחת בדואר רשום או דואר חבילות תגיע בתוך כשבועיים.
  אין לנו שליטה על הזמנים והם משתנים בהתאם לסניפי הדואר השונים בארץ.
  אנא עקבו אחר החבילה ואספו אותה בזמן מהדואר או מרכזי החלוקה -  במידה והחבילה לא נאספה, הדואר עלול להחזיר את החבילה חזרה אלינו.  דבר זה עלול לגרום לחיוב חוזר עבור דמי משלוח ולמצב לא נעים גם בגלל החיוב הכפול וגם בגלל ההמתנה הארוכה עד שהחבילה עושה את דרכה בחזרה אליכם.
  אם עברו למעלה מ-14 ימים והחבילה טרם הגיעה - פנו אלינו או בדקו את מספר המעקב.


 • דואר שליחים (39 ש"ח) - מהרגע שבו מסרנו את החבילה לשליח- כ- 4 ימי עבודה. 
  בישובים קטנים, קיבוצים ומעבר לקו הירוק,  החבילה תגיע למרכז הפצה הקרוב לישוב או בתוך הישוב ולא ישירות לבית הלקוח.  השליח הוא של דואר ישראל .


 • דואר אקספרס (54 ש"ח) - מופעל על ידי חברת UPS Fetchy מגיע ל 90% מהישובים בארץ עד בית הלקוח, תוך 48 שעות מהרגע שהחבילה נשלחה. השירות לא ניתן בימי שישי וערבי חג. חבילה שנשלחה ביום ה' ,תגיע ביום א' או ב'.


 • פיקאפ (27 ש"ח) - נקודות איסוף ברחבי הארץ . המחשב יבחר את הנקודה הקרובה ביותר לפי הכתובת שהכנסתם בעת בהזמנה.
  מגיע תוך 48 שעות , לרוב לחנות או לתחנת דלק קרובה לבית. אפשר לבדוק ולבחור נקודה רצויה טלפונית איתנו לאחר ביצוע ההזמנה בפועל.  חבילה שנשלחה ביום ה' ,תגיע ביום א' או ב'.
 • איסוף עצמי - מהעיר מודיעין לאחר ההזמנה ובתיאום בלבד.
  כשההזמנה מוכנה תתקבל על כך הודעה באימייל בצרוף מספר טלפון לתיאום. 
  לפי תקנון החנות - הזמנה באיסוף עצמי תישמר למשך 4 שבועות ולאחר מכן המוצרים יוחזרו למלאי. במידה ומסיבה כלשהי אינכם יכולים לאסוף את המוצרים, אנא ידעו אותנו או היכנסו לסעיף טיפול בדמי משלוח בתפריט והוסיפו דמי משלוח ונדאג לשלוח את ההזמנה במהירות האפשרית


 • החזרות -  ניתן להחזיר, בתיאום עמנו, מוצרים שלא נעשה בהם שימוש בתוך 30 ימים מההזמנה המקורית. אנו נזכה את סכום המוצר בניקוי 12 ש"ח שגובות חברות האשראי ובניקוי דמי המשלוח ששולמו.